כאן מוכרים
מוצרים שמוכרים.
נקודה.

לאריזה טובה יש חשיבות רבה במכירת מוצר, אך אם המוצר עצמו מאכזב אין כל טעם באריזה.

אנחנו מאמינים שעיצוב נכון וגרפיקה מושלמת הם אלמנטים חיצוניים בלבד – הם העטיפה, או אם תרצו – האריזה של המוצר האמיתי.

בסטודיו שלנו לא מתפשרים על מחקרי עומק ממוקדים, על למידה אינטנסיבית של תהליכי שיווק שונים, על מיפוי אסטרטגיות הטמעה ועל התעדכנות תמידית בכל מה שיש לעולם הגדול להציע לנו.

רק אז באה האהבה הגדולה שלנו לעיצוב וליופי ומתמזגת באופן מושלם למוצר אחד מנצח!

מוזמנים להציץ פנימה, למדגם קטן של פרסומות ולתהליכי החשיבה שקדמו להן.

מיכל חדד

את הפרסומות של מיכל חדד יצרנו לאחר חשיבה אינטנסיבית ומעמיקה שכללה מחקר וסקר שוק. מה גורם לנשים ללכת לפאנית כזו או אחרת? מהו הדבר האידיאלי החשוב ביותר לכל אישה שרוכשת פאה?

שאלנו נשים רבות בטווחי גיל שונים מה הן אוהבות לפגוש אצל הפאנית שלהן. בנוסף היה חשוב לנו מאד להדגיש את המקצועיות הבלתי מתפשרת, את האיכות הבינלאומית הפרפקציוניסטית של מיכל ואת התוצר המושלם שהיא מגישה ללקוחותיה.

תוצאות הסקר העידו פה אחד שהדבר החשוב ביותר הוא היחס, ההקשבה והשרות. כשפאנית מקשיבה לך והיא איתך יש לך סיכויים גבוהים מאד להגיע למוצר שעליו חלמת.

חיפשנו אלמנט ויזואלי מיוחד, שונה ואחר מכל מה שהתרגלנו לראות בפרסומות של פאניות, אלמנט כזה שיכלול בתוכו את כל מה שאנחנו רוצים להעביר בפרסומת: שיער מעולה, איכות ללא מתחרים ושרות שלא תפגשי בשום מקום.

ואז… צצה לה כפפת המשי שליוותה את הקמפיין לאורך כל הדרך והטמיעה את המותג 'מיכל חדד' כמותג על שכל מה שהוא עושה נעשה 'בכפפות של משי'.

הצבעים, הקונטרסט והאלמנטים הוויזואליים ליוו את המותג מיצירת הלוגו ועד לעיצוב הסלון וכל המוצרים הנלווים כמו שקיות, כרטיסיות, אריזות, קטלוג ועוד.

שאיפות

לא קל לגשת לקהל שנוחל אכזבות פעם אחר פעם, קהל מכור שבדרך כלל עוד לפני שהוא מסיים לעפעף על הפרסומת שלך ולהכיר את המוצר שאתה מציע לו – הוא כבר מדפדף הלאה סקפטי עד כמה – אם בכלל – אתה יכול לעזור לו.

קהל יעד כזה פגשנו כשישבנו על הפרסום של 'שאיפות'.

'שאיפות' מציעה טיפול אלטרנטיבי ייחודי מסוגו למעשנים כבדים שנמאס להם מהחיים אפופי העשן ומשתוקקים להיגמל מעישון – אך לא מצליחים. בין קהל היעד זיהינו גם את בנות הזוג / האימהות של המעשנים שגם כמהות מאוד להיפטר מריח העשן המעיק.

לאחר חשיבה מעמיקה החלטנו ללכת על כיוון שונה מהרגיל, במקום לפנות במסרים מפחידים המנבאים נבואות זעם על מעשנים, לפנות בדרך הפוכה ולצייר מציאות אוטופית ללא עשן וסיגריות. בהתאם לזאת בחרנו את צבעי הלוגו, הענקנו לסיגריה (שבלוגו) מראה שיכול להתפרש גם כצמח מרפא, אויר צח ונקי.

הקפדנו על שטח מאוורר במודעה, נקי וחף מעומס ויזואלי.

הטקסט שבחרנו נגע אך ורק בחלק 'המתלבט' של קהל היעד שלנו, שהרי רוב המעשנים ודאי רוצים להיגמל מהעישון רק שהם לא מספיק מאמינים ביכולת שלהם. המסר ברור וחד: אנחנו מזמינים אותך לבוא אלינו ולהיגמל מיידית, לא נגמלת? התאכזבת? לא הפסדת כלום! כל כספך יוחזר בחזרה!. כמובן ש'שאיפות' עמדה מאחורי המילים הללו.

כל הפרטים החשובים מוקמו במקומות אסטרטגיים על הפרסומת תוך שימת דגש לחלל פתוח ומאוורר. לפרסומת הזו התלווה פרוספקט יפייפה שהיווה מדריך תומך לגמילה מעישון.

הבנלי פופ

חברה אמריקאית עם סטנדרטיים אמריקאיים שיצאה עם מוצר חדש כאן בישראל: פופקורן גורמה במגוון טעמים.

ההחלטה נפלה על השקה בדרך שובבה ומעניינת, כל מי שרוצה לטעום מהמוצר החדש מוזמן לשלוח הודעת וואצאפ ו…המוצר יגיע אליו ישירות עד הבית (עידן קורונה).

את הפרסומת עצמה בנינו בהתאם לקונספט המוצר: פופקורן, צעיר, דינאמי, קופצני, חדש, מתוק ומגוון. בחרנו בצבעים חמים מעוררי תאבון, השתמשנו באריזת המוצר כוויז'ואל מרכזי המדבר בעד עצמו והזמנו את כולם בפשטות מוחלטת: קודם כל תטעמו! בלי התחכמויות! בלי סופרלטיבים!

אחרי שתטעמו כבר תתאהבו וכל השאר היסטוריה והיסטריה…

לפרסומת הזו התלווה מוצר נוסף – עיצוב דף הבית לחנות מקוונת.

השטעטעל

בכל שדרת חנויות המכבדת את עצמה יש לפחות מסעדה אחת של אוכל יהודי, כולן מוכרות פחות או יותר את אותם המאכלים בשינויים מינוריים. "השטעטעל", לא כשאר המסעדות היהודיות – שם לו למטרה להפוך את הקניה לבילוי של ממש, חווית קניה ממדרגה ראשונה.

"השטעטעל" לא רק מסעדה שמוכרת אוכל, אלא מקום שמרכז בתוכו תרבות, שירה ומפגש בין חברים.

תהליך המיתוג היה מרתק ומהנה ממש, שונה מכל תהליכי המיתוג של מסעדות יהודיות, הפעם הדגש היה אך ורק על אוירה אותנטית, חמה וממכרת שתגרום ללקוחות לחזור שוב ושוב. לא התעכבנו על תמונות מגירות רוק ומעוררי תיאבון, לא התעסקנו בטקסטורות המדברות אל בלוטות הטעם, חיפשנו אך ורק את הנראות והריח של פעם… משהו טוב שיחזיר אותנו לעיירה הקטנה אי שם…

הצבעים שנבחרו, טקסטורת הרקע, הפונט ומפגשי הזמרה, כל אלו יחד יצרו מיתוג יפייפה שעשה בדיוק את מה שרצינו שיעשה.

לסדרת הפרסומות התלווה מיתוג שלם משלטי החוץ ועד לתפריט, מדבקות על סלטי הבית ושקיות "טייק אוויי".

תנופות

חברת השקעות שמציעה אפיקים שונים למשקיעים מחושבים שמחפשים מינימום סיכונים והרפתקאות…

אוקי, הבנו, זו המנטרה של החברה, אך איך מעבירים אותה הלאה אל הלקוחות הפוטנציאלים? איך משכנעים אותם שאצלנו לא תמצאו הצעות מפוקפקות, שהכל נבדק על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה?

לאחר ישיבה ממושכת וסיעור מוחות מפרה החלטנו להשתמש באייקון של הלוגו כוויז'ואל מרכזי ומנחה לסדרת הפרסומות שתחשוף את החברה לקהל היעד. היה חשוב לנו מאד להעביר מסרים של יציבות ואחראיות.

וכך נוצרה הסדרה היפיפייה של הפרסומות הכי מדוברות בשוק ההשקעות. בכל פרסומת השתמשנו באייקון המותג על מחצית מהמודעה, כשהוא מקפל בתוכו את אופי ומאפייני ההשקעה המדוברת.

לסדרת הפרסומות התלוו פרוספקטים מושקעים מאד עם פירוט מקסימלי על אופי ההשקעות, עוד מוצר הכרחי המעניק שקיפות מלאה.

יוניק

מכון יופי בבית שמש, מוכר ואהוב.

מטרת הפירסומים היתה להגדיל משמעותית את היקף המכירות של חבילות לייזר להסרת שיער. לאחר שיחת עומק עם מנהלת המכון החלטנו ללכת על כיוון הכי פשוט והכי מוכר.

קמפיין הכירות מחודשת עם המכון שייגע בנקודות הכאב של נשים שרוצות מאד לסגור חבילה אך חוששות מסיבות שונות. את החששות ונקודות הכאב העלנו על הכתב ב'רחל בתך הקטנה' כדי ליצור הזדהות בקרב קהל היעד שלנו.

כמו תמיד, גם כאן בחרנו דווקא בוויז'ואל שאין לו קשר ישיר או מקובל עם מכוני יופי. ידענו שדווקא השוני או ה"מוזרות" שבוויז'ואל יגרו התעניינות וסקרנות…

וכך נוצרה לה הסדרה הראשונה של 'יוניק אסתטיק' שהביאה לגל מכירות מפתיע ומרגש.

הצבעים שמלווים את הסדרה נבחרו בקפידה, ענוגים, רכים עם נגיעות של אדום – חריגה מהמקובל.

כמה מהפרסומות שראיתם בעיתונות / באתרים בשבוע שעבר אתם זוכרים?

כמה מהן נגעו למוצר או שירות שאתם שוקלים לקנות?

0
מוצרים חדשים
יוצאים לשוק בשנה
0
מסרים פרסומיים
מידי יום נחשפים לעין
0
מסרים פרסומיים
נקלטים בממוצע ביום
0
פרסום אחד בלבד
מניעה לפעולה של ממש

תדאגו שהפרסום הזה יהיה שלכם!

למה להשתלב כשנולדתם להתבלט?

כך יוצרים אצלינו פרסומות:

1. מקישיבים לך

שיחת עומק עם הלקוח, הכירות מעמיקה עם המוצר והחזון

4. מעצבים לך

בניית קונספט עיצובי המותאם לאסטרטגיה והגשת סקיצות

1. מקישיבים לך

שיחת עומק עם הלקוח, הכירות מעמיקה עם המוצר והחזון

2. מבינים אותך

ניתוח קהל היעד של המוצר, זיהוי השפה שלו, הצרכים, היכן הוא נמצא, זיהוי כאב.

3. מנגישים לך

בניית אסטראטגיה מותאמת
ותוכנית חדירה

4. מעצבים לך

בניית קונספט עיצובי המותאם לאסטרטגיה והגשת סקיצות

5. מתאימים לך

ליטוש סופי לסקיצה הנבחרת

6. מגשימים לך

הגשת פרזנטציה מפוארת ומושלמת הכוללת את הפריסות וההתאמות לכל המדיות שנבחרו.

2. מבינים אותך

ניתוח קהל היעד של המוצר, זיהוי השפה שלו, הצרכים, היכן הוא נמצא, זיהוי כאב.

5. מתאימים לך

ליטוש סופי לסקיצה הנבחרת

3. מנגישים לך

בניית אסטראטגיה מותאמת
ותוכנית חדירה

6. מגשימים לך

הגשת פרזנטציה מפוארת ומושלמת הכוללת את הפריסות וההתאמות לכל המדיות שנבחרו.